Булінг, шеймінг, загрози в інтернеті: на платформі «Дія.Освіта» з’явився серіал, у якому підлітків учать протистояти небезпеці
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Булінг, шеймінг, загрози в інтернеті: на платформі «Дія.Освіта» з’явився серіал, у якому підлітків учать протистояти небезпеці
За даними опитування U-Report Ukraine, понад 80% українських підлітків вважають актуальною проблему насильства в стосунках. А понад 60% із них не знають, куди звертатися в таких випадках.
Щоб допомогти підліткам захистити себе від ризиків у житті та мережі, благодійний фонд «Клуб Добродіїв» створив освітній серіал «Особиста безпека підлітків». З нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який відзначають 18 листопада, серіал розмістили на платформі «Дія.Освіта», повідомили «Детектору медіа» в благодійній організації.
Він складається з десяти серій, кожна з яких розкриває окрему токсичну чи небезпечну ситуацію, що може трапитися з будь-ким у підлітковому віці в реальному чи віртуальному житті. Разом з журналісткою ютуб-каналу «Телебачення Торонто» Сашею Гонтар підлітки розбиратимуться, що таке булінг та шеймінг, як можуть виглядати домагання, на які червоні прапорці у стосунках звертати увагу та чому не варто відкривати «невинні» повідомлення від незнайомців у соцмережах.
Кожна серія містить алгоритми виходу зі складних ситуацій, практичні поради та контакти служб чи сервісів, куди підлітки можуть звернутися по психологічну підтримку чи захист у разі фізичної небезпеки.
«Клуб Добродіїв» — всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Під час війни організація працює за двома напрямами: термінова допомога родинам із дітьми, які опинилися на межі виживання, та покращення емоційного стану й ментального здоров’я дітей і підлітків через творчість та активності соціально-емоційної підтримки.
Раніше повідомлялося, що на порталі «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал «Як побудувати дієву громадську організацію».
Крім того, на платформі «Дія.Освіта» з’явився новий розділ «Онлайн-безпека» з освітніми матеріалами, орієнтованими на всі вікові групи, що допоможуть навчитися уникати небезпек у мережі та захищати від них дітей.
-
Читайте також: «Дія. Освіта»: цифрове навчання для армії професіоналів