Благодійники створили лінійку одягу з малюнками дітей, які втратили батьків під час війни
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Благодійники створили лінійку одягу з малюнками дітей, які втратили батьків під час війни
Підопічні фонду — це діти, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Арттерапевтичні заняття та малювання допомагають малечі реабілітуватися після травматичних подій.
У колаборації із Customprint благодійний фонд «Діти Героїв» запустив кампанію з продажу одягу із малюнками своїх підопічних, щоб підтримати їхню реабілітацію. Замовити такий мерч на подарунок близьким — це хороший спосіб допомогти дітям.
Переглянути лінійку такого одягу можна за посиланням.
Дітям значно складніше, ніж дорослим, підбирати слова, щоб висловити свої переживання. Арттерапія допомагає з цим, пояснює психологиня БФ «Діти Героїв» Марта Білик.
«Через малюнки, символи, власноруч створені сюжети можна виразити те, що складно сказати словами. Коли дитина малює, ліпить, щось створює своїми руками, вона виміщує свої емоції, біль, сум в цю роботу та звільняється від них. Дитина повертає собі почуття захищеності, сили впоратися з обставинами».
«50% підопічних фонду вимушені були покинути свої домівки та будувати життя з нуля, — каже виконавча директорка БФ «Діти Героїв» Анна Хоменко. — Зараз більшість сімей перебуває на етапі переживання горя, дуже важливо допомогти їм відновити душевні сили та закрити першочергові потреби. Надалі ця підтримка переросте в більш стратегічні програми (навчання, наставництво та профорієнтація), які ми також беремо на себе».
БФ «Діти Героїв» опікується більш ніж 1400 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок повномасштабної війни. Фонд розраховує взяти під опіку щонайменше 5000 дітей, яким допомагатиме пережити втрату найрідніших та забезпечуватиме необхідними речами.
Фонд надає допомогу у 6 напрямах, які включають психологічну, юридичну, фінансову, медичну, екстрену допомогу та соціалізацію. Дітей супроводжують аж до повноліття з акцентом на гідному, активному та освіченому житті.