Кампанія «Подаруй підтримку тим, хто захищає» закликала донатити на сесії терапії для військових
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Кампанія «Подаруй підтримку тим, хто захищає» закликала донатити на сесії терапії для військових
Кампанію «Подаруй підтримку тим, хто захищає» запустили до Дня захисників і захисниць платформа для онлайн-терапії Hedepy та громадська організація «Психологічна підтримка і реабілітація "Вільний Вибір"». Проєкт покликаний психологічно підтримувати військових, ветеранів і ветеранок, а також довести, що отримувати допомогу — не соромно.
Підвісити консультацію можна за посиланням. На сайті кампанії пишуть, що кожна 1000 гривень — це одна сесія.
«Зараз як ніколи важливо допомагати, а також підтримувати ментальний стан захисників: людей, які платять найвищу ціну для того, аби захистити нас. Учасники бойових дій можуть стикатися зі складнощами у цивільному житті, а також потребувати підтримки. Для того, аби зробити психологічні послуги доступними і допомогти військовослужбовцям впоратись з труднощами, два психотерапевтичних проєкти об’єднали свої сили та експертність», — пояснили в команді проєкту.
Плакат кампанії «Подаруй підтримку тим, хто захищає»
Крім того, разом із вуличним художником ukrgatikula і воєнним фотографом Віталієм Юрасовим Hedepy та «Вільний Вибір» розмістили плакати в центрі Києва та на дійсних блокпостах. Таке розташування плакатів — «важливе нагадування про те, що війна продовжує змінювати реальність нашого життя», пояснили в команді проєкту.
Плакат кампанії «Подаруй підтримку тим, хто захищає»
Читайте також:
- Як цивільним говорити з військовими: поради психологині
- «Закони» підтримки від психологині: як допомогти, а не вибісити
Громадська організація «Психологічна підтримка та реабілітація “Вільний Вибір”» працює у сфері ветеранських справ з 2015 року. Її місія — надання психологічної підтримки ветеранам, ветеранкам, військовим та їхнім родинам у доказових методах психотерапії; творити та розвивати екологічну, професійну спільноту фахівців сфери ветеранських справ. У червні організація презентувала мобільний застосунок психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок «База».
Hedepy — проєкт онлайн-психотерапії, який зародився в Чехії під час пандемії. Компанія працює більш ніж у десяти країнах Європи, а навесні 2022 року розпочала роботу в Україні. Зазначається, що поштовхом до цього став новий етап російсько-української війни. На початку вторгнення платформа допомагала біженцям з України, а згодом команда вирішила вийти на український ринок, щоби допомагати всередині країни.
Нагадаємо, «Детектор медіа» також публікував поради психологів і психологинь про те, як цивільним спілкуватися з військовими, як підтримувати людину в складних обставинах, а також як під час війни впоратись зі стресом і зняти життя з паузи.
Фото, зображення кампанії «Подаруй підтримку тим, хто захищає»