Українська школа політичних студій розпочала новий відбір слухачів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Українська школа політичних студій розпочала новий відбір слухачів
Українська школа політичних студій розпочала відбір на програму 2023 року. Приймають анкети до 19 березня.
Про це повідомили на сайті проєкту.
«Українська школа політичних студій – один з найуспішніших освітньо-мережевих проєктів України. УШПС належить до мережі шкіл політичних студій, заснованих під егідою Ради Європи у 2005 році як демократичний здобуток Помаранчевої революції та з нагоди 10-ї річниці вступу України до Ради Європи. За 17 років ми об’єднали більше 500 успішних лідерів із різних сфер — держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій і громадських діячів. Українська школа політичних студій не просто навчає, ми створюємо Спільноту однодумців, об’єднаних спільними цінностями та місією розвивати демократичну Україну», — інформують організатори.
Участь у Школі можуть узяти ті, хто:
- мають значні професійні досягнення у сфері політики, журналістики, державної служби, військової служби, правничої, громадської, наукової, творчої та підприємницької діяльності;
- займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
- є громадянами України віком до 45 років, які мають відповідний освітній рівень для обраної сфери;
- знання іноземних мов є додатковою перевагою при відборі.
Умови участі у програмі:
- Відібрані учасники повинні мати змогу взяти участь в усіх трьох навчальних сесіях Школи.
- Учасники програми від початку навчання отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
- Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбурга тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. Від 2019 року УШПС надає Щорічну стипендію за громадянську позицію ім. Катерини Гандзюк (на участь в УШПС). Рішення про обрання Стипендіата / Стипендіатки приймає УШПС, залучаючи до процесу відбору громадських активістів та експертів.
Програма УШПС складається з трьох різних за форматом навчальних сесій, які відбуваються протягом року в межах України — зазвичай, сесії УШПС були у Києві, Одесі та Львові.
Кожна навчальна сесія триває 4-5 днів.
За результатами окремого відбору учасники програми УШПС отримують можливість потрапити на Всесвітній форум за демократію, який проводиться щорічно у Раді Європи у Страсбурзі.
Навчання відбувається у форматі лекцій, дискусій, круглих столів, тренінгів, обговорення текстів тощо. Під час усіх заходів Школи діє Chatham House Rule — принцип анонімності обговорень: аби учасники й спікери могли максимально щиро говорити один з одним, цитати та їхнє авторство не оприлюднюються.
Фото: УШПС