Журналістів-початківців запрошують пройти навчання та стажування

Журналістів-початківців запрошують пройти навчання та стажування

16:48,
1 Лютого 2023
1118

Журналістів-початківців запрошують пройти навчання та стажування

16:48,
1 Лютого 2023
1118
Журналістів-початківців запрошують пройти навчання та стажування
Журналістів-початківців запрошують пройти навчання та стажування
До 28 лютого триває набір на навчання у Школі громадянської журналістики з можливістю пройти стажування на сайті «Доступ до правди».

Громадська організація «Платформа прав людини» запрошує взяти участь у навчально-тренінговій програмі. Її втілюють у рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.

«Це унікальна можливість не тільки прокачати журналістські скіли, а й під керівництвом менторів і менторок підготувати власне журналістське розслідування. Юристи допоможуть розібратися у правових аспектах журналістської роботи, а редактори підкажуть, як то все творчо і фахово подати», — ідеться у повідомленні організаторів.

Підготовані матеріали будуть опубліковані на сайті «Доступ до правди».

«Учасниками проєкту можуть стати всі, кому цікаво працювати з інформацією, докопуватися до правди та поширювати її. Вік, освіта та досвід роботи неважливі. Головне – ідея розслідування, яка б запалювала вас під час стажування та була б актуальною для людей», — також ідеться в оголошенні.      

Для участі в програмі потрібно заповнити форму, описати та обґрунтувати ідею майбутнього розслідування.

Платформа прав людини зареєстрована 2016 року. Її місія — захистити та розвивати права і свободи людини, сприяти становленню вільних та професійних ЗМІ, реалізувати освітню та просвітницьку діяльність для сприяння встановленню демократичного, громадянського суспільства в Україні.

Нагадаємо, днями громадська організація «Платформа прав людини» представила аналітичний звіт «Війна у цифровому вимірі та права людини» за грудень – моніторинг дотримання в Україні цифрових прав під час воєнного стану, який щомісяця готують експерти ППЛ. А на початку січня фахівці ППЛ опублікували аналітичний звіт про те, що не так із законодавством і практикою у сфері поширення незаконної інформації в інтернеті до та після початку повномасштабного вторгнення.

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду