Кримськотатарський ресурсний центр оголосив набір волонтерів

Кримськотатарський ресурсний центр оголосив набір волонтерів

10:49,
24 Травня 2024
402

Кримськотатарський ресурсний центр оголосив набір волонтерів

10:49,
24 Травня 2024
402
Кримськотатарський ресурсний центр оголосив набір волонтерів
Кримськотатарський ресурсний центр оголосив набір волонтерів
Пропонують приєднатися тим, кому болить за Крим та хто хоче повернути його додому.

Громадська організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» оголосила про набір волонтерів на своїй фейсбук-сторінці. В оголошенні йдеться, що роботу знайдуть для кожного, оскільки спектр роботи організації різноманітний. Залишити заявку пропонують за посиланням.

КРЦ створений у 2015 році з метою забезпечити колективні права кримських татар як корінного народу та індивідуальні права всіх жителів Криму задля досягнення сталого розвитку, йдеться на сайті ГО. Цінності КРЦ: права корінних народів, опір агресії, права людини, ненасильницька боротьба, верховенство права, сталий розвиток.

Зазначається, що особливу увагу в КРЦ приділяють  захисту прав корінних народів Криму і їх представників, збереженню і розвитку національної ідентичності корінних народів Криму і національних меншин, захисту ресурсів Криму, як батьківщини корінних народів, протидії дискримінації.

За вісім років роботи команда КРЦ організувала сотні акцій, десятки адвокаційних та інформаційних кампаній, виставок, сайд-івентів, тренінгів, пресконференцій, презентацій документальних фільмів та роликів про Крим, семінарів, шкіл, таборів, академій.

Нагадаємо, станом на березень 2024 року, за час окупації Криму Кримськотатарський ресурсний центр зафіксував 60 загиблих

Правозахисний рух Amnesty International опублікував брифінг-дослідження «Росія/Україна: 10 років окупації Криму».

Моніторингова місія ООН теж опублікувала доповідь про порушення прав людини в Криму за 10 років окупації Росією.

За роки окупації Криму на півострові зареєстрували понад п'ять тисяч порушень прав людини, сказав під час конференції «Крим глобальний. Розуміння України через Південь» правозахисник Алім Алієв. 

«Детектор медіа» до 10-ї річниці окупації Криму та російсько-української війни опублікував думки лідерів і лідерок громадського сектору про зміни, боротьбу та пріоритети — у першійдругій і третій частинах опитування.

Титульне зображення: КРЦ

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду