Допоможемо дітям загиблих військових: долучайтеся до благодійної акції Yakaboo та БО «БФ «Соборна»

Допоможемо дітям загиблих військових: долучайтеся до благодійної акції Yakaboo та БО «БФ «Соборна»

13:10,
1 Червня 2023
982

Допоможемо дітям загиблих військових: долучайтеся до благодійної акції Yakaboo та БО «БФ «Соборна»

13:10,
1 Червня 2023
982
Допоможемо дітям загиблих військових: долучайтеся до благодійної акції Yakaboo та БО «БФ «Соборна»
Допоможемо дітям загиблих військових: долучайтеся до благодійної акції Yakaboo та БО «БФ «Соборна»
Мета благодійного проєкту – збір 1 000 000 гривень на ціле літо підтримки тих, хто втратив одного або обох батьків.

Слова подяки українським воїнам перетворюються на добрі справи! Національна книжкова платформа Yakaboo та БО «БФ «Соборна» оголошують благодійний збір, кошти від якого підуть на відновлення та психологічну реабілітацію дітей загиблих захисників.

Відважні чоловіки та жінки України вже дев’ять років захищають країну та віддають свої життя заради нашої свободи. Кожного дня зростає кількість дітей-сиріт та напівсиріт війни. Втрата рідної людини має величезний вплив на їхнє психологічне здоров’я. Діти полеглих військовослужбовців потребують підтримки та допомоги.

Національна книжкова платформа Yakaboo вже не вперше об’єднує зусилля із благодійним фондом «Соборна». Зокрема, у серпні 2022 року разом збирали кошти у рамках проєкту «Про сенси, що в книжках» із залученням Наді Дорофєєвої. У грудні 2022 реалізували спільний проєкт «Книжковий Миколай», в рамках якого Yakaboo надала 300 книжок для дітей загиблих військових та дітей із внутрішньо переміщених родин.

Сьогодні, продовжуючи стратегічне партнерство, Yakaboo та «Соборна» роблять наступний крок.

«Книжкова платформа Yakaboo постійно бере участь у проєктах, мета яких – підтримка та відновлення ментального здоров’я військових та їхніх родин. Наше партнерство з благодійним фондом "Соборна" – це доказ нашої спільної відповідальності перед суспільством. І зараз  через нашу платформу ми хочемо донести інформацію, що кожен може долучитися до благодійного збору, а також підтримати дітей, які переживають найважчу втрату», – зазначає СЕО Yakaboo Олена Безугла.

Долучайтеся! Донат на будь-яку суму можна зробити в один клік на сайті Yakaboo.

Владислав Ігнатов, директор БО «БФ «Соборна»: «Пишаємося нашою співпрацею з командою Yakaboo. Щиро вдячні всім учасникам, які вже долучилися та ще долучаться своїми внесками до наших проєктів! Програми з покращення життя дітей, які переживають надскладні періоди, наразі вкрай важливі. Спільна ініціатива з  українською національною книжковою платформою Yakaboo дозволить врятувати покоління та пробудити в них натхнення, потенціал для Відродження України в майбутньому. Наша ціль сьогодні – побачити в очах дітей не порожнечу та горе, а зародити вогник надії».

Для довідки: БО «БФ «Соборна» – міжнародна неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на підтримку України в умовах триваючої російської агресії та гуманітарної кризи. «Соборна» допомагає сиротам війни з 2015 року. Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року організація почала залучати більше дітей у програму підтримки.

Програми допомоги включають фінансову підтримку, психосоціальну допомогу, оздоровчо-рекреаційну підтримку, доступ до сучасних освітніх програм.

«Соборна» вже сьогодні на постійній основі підтримує 180 родин полеглих українських героїв і має на меті розширити програму, щоб допомогти 400 дітям до кінця 2023 року.

Yakaboo — українська національна книжкова платформа, послугами та продуктами якої користуються більш ніж 3,5 млн клієнтів по всьому світу.

Компанія співпрацює з найбільшою кількістю видавництв (партнерами є понад 500 українських і закордонних компаній) та пропонує понад 200 тисяч книг 71 мовою у паперовому, електронному та аудіо форматах.

У мобільному додатку Yakaboo – найкращий вибір українських електронних та аудіокнижок та можливість створювати корпоративні бібліотеки для компаній. Читачами додатку вже стали понад півмільйона українців.

Компанія працює на ринку e-commerce з 2004 року та доставляє книжки по Україні та в інші країни світу. Проєкт Yakaboo «Платформа+» надає українським видавництвам та авторам комплекс послуг з організації друку, зберігання та розповсюдження книжкової продукції по Україні та за її межами.

Компанія також має власне видавництво — Yakaboo Publishing, пріоритетним напрямом якого є видання української та перекладної нон-фікшн літератури, дитячих книжок та художніх бестселерів.

Місія Yakaboo – зробити Україну найбільш читаючою країною Європи. Нація, яка читає навіть у часи війни — непереможна!

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду