За підтримки ЄС у Києві запрацював новий центр інноваційної освіти для ВПО

За підтримки ЄС у Києві запрацював новий центр інноваційної освіти для ВПО

10:50,
25 Листопада 2022
914

За підтримки ЄС у Києві запрацював новий центр інноваційної освіти для ВПО

10:50,
25 Листопада 2022
914
За підтримки ЄС у Києві запрацював новий центр інноваційної освіти для ВПО
За підтримки ЄС у Києві запрацював новий центр інноваційної освіти для ВПО
Інноваційний центр, що надає багатопрофільну освіту в галузі науки, інноваційних технологій і креативності, перенесено з Донецької області та тимчасово розміщено у столиці – Києві.

Регіональний освітній центр STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) з Краматорська Донецької області відтепер працюватиме у новоствореному Міжрегіональному освітньо-ресурсному центрі.

Про це інформує служба преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

«Центр, який працює за повної підтримки як Європейського Союзу, так і Програми розвитку ООН, стане унікальним місцем для молоді, яка цікавиться технологічними інноваціями, і сприятиме професійному розвитку вчителів. Обслуговуючи всіх українців, він приділятиме особливу увагу наданню можливостей для українців, переміщених зі східних областей», — ідеться в повідомленні.

Яко Сільє, тимчасовий постійний представник ПРООН в Україні, сказав, що тип інноваційного «нестандартного» мислення, який просуває центр, буде потрібним, коли країна виходитиме з конфлікту та намагатиметься краще рухатися вперед таким чином, щоб не залишити жодного українця позаду.

«Ця війна намагається вкрасти майбутнє в українських дітей та молоді, позбавивши їх можливості навчатися та розвиватися. Проте завдяки титанічним зусиллям освітянської спільноти в Україні діти та молодь можуть отримати навички, які знадобляться для побудови нової України, України вільної від несправедливості, болю та жахів війни», — сказав Яко Сільє.

Фредерік Куне, голова відділу співпраці Представництва ЄС в Україні, сказав, що ЄС і ПРООН прискорять спільні зусилля, щоб допомогти українській освітній системі відновитися та стати більш стійкою, ніж будь-коли.

«Поки російські ракети руйнують українські міста та села, освітянська спільнота продовжує працювати, попри труднощі та небезпеки. Сприяючи збереженню та розвитку освіти, такі заклади, як обласний освітній центр, роблять свій внесок в успішне майбутнє України», — зазначив Фредерік Куне.

Програма ООН з відновлення та розбудови миру (UN RPP) впроваджується чотирма агентствами ООН: Програмою розвитку ООН (ПРООН), Органом ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН-Жінки), Фондом народонаселення ООН (UNFPA) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO). 

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції та Швейцарії.

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду