Сайту Фонду Сергія Притули оновили дизайн і функціонал

Сайту Фонду Сергія Притули оновили дизайн і функціонал

15:21,
8 Травня 2023
551

Сайту Фонду Сергія Притули оновили дизайн і функціонал

15:21,
8 Травня 2023
551
Сайту Фонду Сергія Притули оновили дизайн і функціонал
Сайту Фонду Сергія Притули оновили дизайн і функціонал
Залишити пожертву на благодійні ініціативи фонду на сайті стало простіше.

Оновлений вебсайт благодійної організації «Благодійний фонд Сергія Притули» об’єднує два головні напрями роботи фонду — військову та гуманітарну допомогу, містить звітність про проєкти й закупівлі, а також інформацію про саму організацію та її команду, повідомили в дизайн-агенції Lazarev. Як зауважили в пресрелізі, команда зробила оновлення безкоштовно.

Мета — щоби сайт заохочував людей безперешкодно донатити в Україні та за кордоном, ідеться в повідомленні агенції. Для цього має слугувати нова інтерактивна функція — віджет, який дозволяє ввести суму допомоги одразу на вебсайті, додали в дизайн-агенції Lazarev.

Зазначається, що над проєктом працювали протягом чотирьох місяців приблизно двадцять членів агенції Lazarev і команди розробників Brights. «Робота була водночас цікавою і складною, адже не часто з’являється нагода працювати над проєктом, аудиторією якого є і кожен з нас, а від його результатів може залежати життя», — розповіла проєктна менеджерка Lazarev.agency Валерія Маширо. 

Сайт отримав новий вигляд ще в лютому, проте нині проєкт остаточно завершено після втілення правок і нових ідей дизайнерами та розробниками, додав маркетинг-директор агенції Юрій Шепта в коментарі «Детектору медіа».

Серед інших робіт дизайн-агенції Lazarev в Україні — офіційний сайт Lviv.travel, внутрішня система Укравтодору, вебсайт UA travel, вебсайт бізнес-школи MIM тощо.

Нагадаємо, «Детектор медіа» розповідав про одну з інціатив Фонду Сергія Притули — Центри готовності цивільних, де всіх охочих навчають базових навичок, які корисні в умовах війни

Скриншоти: prytulafoundation.org

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду