Випустили «Чуйний гайд» про етичне спілкування з партнерками військових і ветеранів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Випустили «Чуйний гайд» про етичне спілкування з партнерками військових і ветеранів
Проєкт «Партнерки. Взаємна опора» запустила БО Projector Foundation. Він складається з історій трьох студенток Projector Foundation і «Чуйного гайду» — стислої збірки порад з комунікації. Мета проєкту — підтримати партнерок, які стикаються з безліччю викликів, та підсвітити цінність їх суспільного внеску, повідомила «Детектору медіа» пресслужба Projector Foundation.
Гайд з етичної комунікації «Чуйний гайд» має вигляд онлайн-брошури. У цьому мініпосібнику зібрали найрозповсюдженіші слова й теми-тригери, яких варто уникати у спілкуванні з партнерками військових, і пояснили, чому вони можуть завдати болю.
«Чуйний гайд»
«Чуйний гайд» розробили спільно з ветеранськими організаціями Veteran Hub і «Вільний вибір». Він здебільшого базується на досвіді студенток Projector Foundation, які є коханими воїнів, але також він містить поради психологів щодо спілкування на чутливі теми, розповіли в Projector Foundation.
На сайті проєкту також можна перейти за посиланнями та прочитати три історії — про переживання втрати чоловіка, підтримку ветерана від час реабілітації та виклики родини військового з посттрамавтичним стресовим розладом.
У Projector Foundation розповіли, що ідея проєкту виникла, коли команда розпочала навчання 130 партнерок військових і ветеранів у рамках напрямку «Ветеранські програми».
Нагадаємо, Projector Foundation — благодійна організація, що розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту. Фундацію заснував онлайн-інститут Projector за підтримки Міністерства цифрової трансформації України і «Дія. Бізнес». Projector Foundation працює в пʼятьох напрямах: освіта для жінок, ветеранські програми, креативні індустрії, реформування профтехосвіти й підприємництво.
Раніше «Детектор медіа» повідомляв, що BetterMe і Superhumans розробили курс етичного спілкування з людьми з ампутованими кінцівками, а проєкт «Як ти, брате?» — посібник «Як ти, кохана(ий)?» про те, як підтримувати стосунки на відстані під час війни.
Зображення: Projector Foundation