У Києві відбудеться благодійний фестиваль «Хоробрі міста» за участю «Другої Ріки», «Крихітки», Паліндрома та інших українських музикантів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
У Києві відбудеться благодійний фестиваль «Хоробрі міста» за участю «Другої Ріки», «Крихітки», Паліндрома та інших українських музикантів
Концерт, фотовиставка, фронтова поплава та панельні дискусії, в яких порушуватимуться теми відновлення українських міст після деокупації, — все це чекає на відвідувачів благодійного фестивалю «Хоробрі міста», що відбудеться 8 жовтня у Мистецькому арсеналі.
Подія стане продовженням відеопроєкту «Хоробрі міста» від Ukraїner та має на меті зібрати десять мільйонів гривень у підтримку фонду «Повернись живим». Кошти підуть на забезпечення восьми інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ.
Серед гостей — музиканти, які написали пісні спеціально для проєкту: виконавці Паліндром, Лілу 45, Otoy та Саша Чемеров, а також гурти «Друга Ріка» і «Крихітка». Ведучим події стане комік та актор Василь Байдак.
Потрапити на концерт можна, зробивши благодійний внесок на спільний збір фонду «Повернись живим» та Ukraïner. Рекомендована сума донату — 1000 грн. Потрібно зберегти квитанцію або скриншот про успішний переказ та заповнити реєстраційну форму.
Крім того, під час заходу проведуть панельні дискусії, на яких відвідувачі разом із запрошеними експертами зможуть обговорити теми політики пам’яті, деокупації та викликів, які постануть перед українським суспільством після цього. Кількість місць обмежена, вхід лише за попередньою реєстрацією.
Також у Мистецькому арсеналі організують фотовиставку «Деокупація». На ній будуть представлені світлини зі звільнених українських земель, в експедиції якими команда Ukraїner їздить із перших місяців повномасштабної війни. На цих знімках люди, які пережили окупацію, пройшли через російські катівні, втратили дім, бізнес чи найдорожче — рідних і друзів. Але, попри всі ці жахи, вони з надією дивляться в майбутнє й далі, кожен по-своєму продовжують боротися за перемогу.
«Багато українців досі перебуває в окупованих містах, продовжує тихо, але впевнено протистояти російському терору, інші ж змушені були евакуюватися і сумують за домівкою. Проєкт “Хоробрі міста” — це проєкт-підтримка та проєкт-мотивація для всіх них», — повідомили ініціатори події «Детектору медіа».
Проєкт презентували торік. Він складався із серії відео, що розповідають історію боротьби тимчасово окупованих міст, мешканці яких чинять опір росіянам. Відео створювалися командою Ukraїner у співпраці з тими, хто найкраще знає та відчуває оспівані населені пункти, — із краєзнавцями, істориками, громадськими активістами та спортсменами.
Більше про проєкт дізнавайтесь на сайті та в соцмережах «Хоробрі міста» або на сторінках Ukraїner (Instagram, Facebook і YouTube).
Раніше «Детектор медіа» повідомляв про те, що Ukraïner презентував документальний фільм «Жінки на війні».
У квітні Ukraїner презентував документальний цикл «Підрозділи перемоги» про елітні військові формування в українській армії: їхні звитяги та символіку, історію створення та структуру.
Раніше видання випустило 23 документальні серії «Деокупація» з експедицій звільненими регіонами у 2022 році, які можна побачити на ютуб-каналі, а також видало збірку репортажів Богдана Логвиненка у формі книги «Деокупація. Історії опору українців. 2022».
Про роботу команди Ukraїner у перші пів року повномасштабної війни «Детектору медіа» розповів засновник і керівник проєкту Богдан Логвиненко.
Також ми писали про те, що творець Ukraїner Богдан Логвиненко отримав премію імені Георгія Гонгадзе.