На Великдень «Життєлюб» привів до самотніх Ба і Ді музикантів Kazka й Kadnay
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На Великдень «Життєлюб» привів до самотніх Ба і Ді музикантів Kazka й Kadnay
1500 самотніх бабусь та дідусів у Києві напередодні свята отримали великодні набори від фонду «Життєлюб». Про це повідомляє пресслужба БФ.
Роздачі відбувалися в будиночках «Обіду без бід» на семи локаціях в різних районах столиці. В кожному наборі були паска, яйця, ковбаса, сир, консервований тунець, олія, кава, зефір та сік.
В будиночку на Печерську роздача великодніх наборів стала справжньою подією — адже роздавати їх приїхали співачка Kazka та фронтмен гурту Kadnay Дмитро Каднай. Ба та Ді впізнали музикантів, фотографувалися з ними, разом співали пісню Kazka «Плакала», а потім запрошували приходити в гості ще.
«Життєлюб» зміг привітати Ба та Ді з Великоднем завдяки підтримці багатьох українців, які зробили внески на великодні набори. Всього задонатили близько двох тисяч людей, а розмір внесків коливався від 10 до 3000 грн. Також долучилися компанії, які зробили корпоративний внесок або провели серед своїх клієнтів благодійні лотереї.
Завдяки такій підтримці, «Життєлюб» зібрав 726 000 грн — на 20% більше, ніж планувалося. Тому, крім Ба та Ді, великодні набори отримали й відвідувачі центру підтримки переселенців «Життєлюб піклується» — люди віку 55+ років, що приїхали в Київ з Маріуполя, Херсону, Бердянська, Мелітополя, Нової Каховки та інших прифронтових та тимчасово окупованих міст та сіл.
«Вразливим категоріям людей, до яких відносяться і самотні Ба та Ді, і переселенці, важливо знати та бачити підтвердження того, що про них не забули. Що вони потрібні, й про них є кому подбати, — каже засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Ніколова (Михайловська). — Саме тому великодні набори — це не тільки та не стільки про продукти до святкового столу, скільки прояв підтримки та емпатії до цих людей. Ми дуже вдячні всім, хто долучився до збору — саме завдяки вам ті, у кого багато приводів для суму щодня, посміхались у Великдень».
У «Життєлюбі» обіцяють й надалі продовжувати піклуватися про Ба, Ді та переселенців, проводити для них заходи та допомагати обідами та побутовими речами. Про те, як долучитися до допомоги або отримати її, можна дізнатися в соцмережах фонду — фейсбук та інстаграм.