15 квітня громадські організації презентують цикл фільмів «Жінки в політиці»

11:30,
12 Квітня 2013
13057

15 квітня громадські організації презентують цикл фільмів «Жінки в політиці»

11:30,
12 Квітня 2013
13057
15 квітня громадські організації презентують цикл фільмів «Жінки в політиці»

15 квітня в прес-центрі «Укрінформ» відбудеться презентація першої частини навчальних фільмів  для жінок, які планують свою політичну кар'єру, - «Жінки у політиці». Про це повідомляє  сайт об'єднання Жіночого консорціуму України.

 

У циклі фільмів «Жінки у політиці» політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар'єри.  У фільмах жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.

 

Під час презентації будуть також представлені висновки комплексного дослідження проблеми низького представництва участі жінок у владі. Дослідження проводилось в шести областях України. В ході цієї роботи жінки-депутатки, представниці місцевої влади та громадських організацій висловили своє бачення проблем, які перешкоджають ефективному розвитку політичної кар'єри жінок. 

 

У презентації візьмуть участь автори та експерти, які брали участь в проекті, а також жінки народні депутати, які ділились своїм досвідом: Лілія Гриневич, народний депутат України, Альона Сибірякова, політичний консультант, Денис Богуш, політ технолог, Олег Демчик, тренер клубу професійних переговірників, Ольга Денисова, викладачка риторики Дипломатичної академії України при МЗС та інші.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Жіночий консорціум України
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду