«Залужний — Бог війни» та «Київський привид. Небо чекає»: в Україні з’явилися комікси про сучасних українських героїв
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
«Залужний — Бог війни» та «Київський привид. Небо чекає»: в Україні з’явилися комікси про сучасних українських героїв
«Ми випустили перший номер коміксу довгоочікуваної серії розповідей про сучасних українських героїв “Українці. Поступ” накладом 2500 примірників», — повідомила громадська організація «З країни в Україну» на своїй сторінці у фейсбук.
Завдяки волонтерській роботі команди Semantic Corpus En, підтримці інтелектуальної агенції TransformWISE та ТОВ «Наш Папір» можливо не тільки купити комікси за гроші, але й безоплатно отримати їх. Це можуть зробити:
-
сім’ї українських захисників;
-
сім’ї ВПО, які переїхали з району бойових дій;
-
сім’ї ВПО, які змушені були переїхати в інше місце у випадку втрати/пошкодження домівки.
Для цього потрібно зареєструватися в анкеті.
Всім іншим ініціатори проєкту пропонують купити журнал за 500 грн. За цю суму вони отримають 54 сторінки повноколірних мальописів формату А4 та плакати із головними сюжетами двох з чотирьох коміксів номера: «Залужний — Бог війни» та «Київський привид: Небо чекає».
«Кошті від продажу підуть на оплату подальших випусків коміксів в цій серії (а це щонайменше іще 2 номери по 4 комікси в кожному), а також на закупівлю снайперської зброї для підрозділів ЗСУ, які воюють на Бахмутському напрямку», — кажуть автори проєкту.
Громадська організація «З країни в Україну» виникла ще у 2014 році, обравши ключовими напрямками своєї роботи освіту і культуру.
Сьогодні «З країни в Україну» — це волонтерська спільнота з понад 500 професійних менеджерів, науковців, творчих діячів та активістів з усіх регіонів України.
Серед найбільших проєктів організації — культурно-просвітницький фестиваль, який проходив у невеликих містах східних областей України та розповідав про різноманіття культурної спадщини нашої країни через лекції та майстер-класи.
Також у «портфоліо» ГО освітній проект «Відкривай Україну», який формує навички створення спільних ініціатив та дослідницької роботи серед молоді, та культурний проект «Музика гідності», який спрямований на підтримку сучасної та історичної української музики.