Триває набір на онлайн-курс із науково-популярної журналістики

Триває набір на онлайн-курс із науково-популярної журналістики

17:14,
18 Грудня 2021
1751

Триває набір на онлайн-курс із науково-популярної журналістики

17:14,
18 Грудня 2021
1751
Триває набір на онлайн-курс із науково-популярної журналістики
Триває набір на онлайн-курс із науково-популярної журналістики
Курс «Наука, COVID-19, вакцинація: як створювати якісний контент» розпочнеться 11 січня.

На курс запрошують регіональних журналістів і студентів журналістських і комунікаційних спеціальностей, які вже працюють або проходять стажування, повідомили «Детектору медіа» в громадській організації Inscience. Вона втілює проєкт разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Курс стартує 11 січня 2022 року і триватиме місяць. Зазначається, що він включає вісім лекцій українських науковців, доказових лікарів та наукових журналістів, три практичні воркшопи та сесію запитань-відповідей з медичною експерткою ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою.

Організатори вже заявили, що лекторами будуть:

  • Дарина Дмитрієвська, сімейна лікарка, авторка телеграм-каналу «Вір мені, я лікарка»;
  • Олеся Гетьман, сімейна лікарка, кандидатка медичних наук, ексмедична директорка всеукраїнської мережі, що надає первинну медичну допомогу;
  • Олег Фея, науковець, науковий журналіст, автор розділу «Наука» в журналі «Український тиждень»;
  • Дмитро Сімонов, науковий журналіст, спецкореспондент з науки та технологій hromadske.ua, ексведучий радіо «НВ», автор подкастів на «Локальній історії»;
  • Ірина Андрейців, редакторка Liga.Life, журналістка, спеціалізується на медичній тематиці;
  • Євген Пілецький, психотерапевт, психолог когнітивно-поведінкового напряму, ексведучий програм «Щоденне завтра» та «Вільнодумці» на радіо «НВ».

Зазначається, що учасників навчатимуть «писати легкі й цікаві тексти про науку та здоров’я, створювати зрозумілі кожному матеріали про вакцинацію від ковіду та поліомієліту», шукати експертів із тем. Крім того, чотири учасники отримають мінігрант у 25 тисяч гривень на власний медіаматеріал про вакцинацію або COVID-19.

Зареєструватися потрібно за посиланням до 28 грудня включно. Для участі організатори відберуть 50 журналістів. Із питаннями щодо курсу запропонували звертатися на пошту go@inscience.io.

Нагадаємо, громадська організація Inscience опублікувала серію документальних відео «Науковиці». «Детектор медіа» обговорив деталі проєкту зі співзасновицею ГО.

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду