На честь Богдана Гаврилишина Україна відзначатиме День відповідальності людини

На честь Богдана Гаврилишина Україна відзначатиме День відповідальності людини

13:10,
31 Липня 2021
4664

На честь Богдана Гаврилишина Україна відзначатиме День відповідальності людини

13:10,
31 Липня 2021
4664
На честь Богдана Гаврилишина Україна відзначатиме День відповідальності людини
На честь Богдана Гаврилишина Україна відзначатиме День відповідальності людини
Свято українці відзначатимуть щороку 19 жовтня. Цього дня 1926 року народився знаний у світі економіст, громадський діяч і меценат Богдан Гаврилишин.

Постанову «Про встановлення Дня відповідальності людини» ухвалила Верховна Рада 16 липня. Цього дня вона стала чинною.

Парламент також рекомендував розробити план заходів із відзначення Дня відповідальності людини на державному та місцевому рівні, передбачити тематичні заходи в закладах освіти і культури, а також бесіди відповідно до «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України рекомедовано сприяти висвітленню державними ЗМІ цих заходів і самої «Декларації відповідальності людини».

Нагадаємо, 17 березня на розгляд парламенту подано проєкт Постанови «Про встановлення Всеукраїнського Дня відповідальності людини». Ініціатива належить Фонду родини Богдана Гаврилишина. Ідею підтримала спільнота випускників програми «Молодь змінить Україну». Кампанію із впровадження свята розпочали восени 2020 року.

Як зауважили у Фонді, Богдан Гаврилишин на початку 2010-х дійшов висновку, що однією з передумов виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 році професор створив «Декларацію відповідальності людини». У 15 пунктах автор відобразив різні рівні відповідальності, які можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей.

«Запровадження Всеукраїнського Дня відповідальності людини нагадає кожному члену суспільства про вище згадану складову успіху сталого розвитку, вшанує пам’ять про великого українця — Богдана Дмитровича Гаврилишина», — повідомили на сайті Фонду.

Інфографіка Фонду родини Богдана Гаврилишина

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Ігор
13:22 / 31.07.2021
Треба, щоб продажні, халатні «патріоти», які з 1919 року, патріотично втрачають державність та проїдають свою країну потрапили під цю відповідальність. Дві революції закінчились влаштуванням кумів, друзів з Рошену, Кварталу, Регіонів на «хлібні до корупції» посади. Ще «патріотичними» сварками за корупційні потоки між Ющенком та бабцею Юлею, першим дружнім візитом до малороса Путіна та «дівочим» сміхом його жартам, типу: «У сортыры мочытыи», або «Чым выдрызняэться дыд выд бабы». Створювали безліч корупційних чиновницьких термітників для проїдання України продажними «патріотами», які довели свою країну до такого стану.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду