BetterMe і Superhumans розробили курс етичного спілкування з людьми з ампутованими кінцівками
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
BetterMe і Superhumans розробили курс етичного спілкування з людьми з ампутованими кінцівками
Українська компанія BetterMe у співпраці з Всеукраїнським сучасним центром протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії для всіх, хто постраждав від війни, Superhumans розробили навчальний курс «Спілкування без бар’єрів», повідомив урядовий портал.
Зазначається, що в рамках курсу розглядають відповіді на такі питання:
- Як визначити, що нас бентежить та над чим варто працювати.
- Як почати розмову, коли всі слова здаються недоречними.
- Як перестати відчувати сором і провину перед людиною з інвалідністю.
Курс доступний у застосунку «BetterMe: Mental Health» на головному екрані або в розділі «Цікаве».
«Захисники та захисниці повертаються до цивільного життя і, переважно, це люди з інвалідністю. Нам всім дуже важливо навчитися з ними спілкуватися та зробити їх перебування на робочому місці максимально комфортним. В першу чергу — це, звичайно, про фізичну доступність, але окрім фізичних барʼєрів ми маємо говорити про психологічні барʼєри. Як правильно спілкуватися? Як почати розмову? Куди подіти очі? Чи варто допомагати? Як коректно запропонувати допомогу? І низка інших питань, до яких ми не готові. Саме тому ми разом з BetterMe створили курс, який зможе трішки зняти напругу і стати асистентом в спілкуванні з колегами на протезах», — коментує Ольга Руднєва, керівниця Superhumans Center.
«Близько 50 тисяч українців потребують протезування, це найбільший показник з часів Першої світової війни. Передбачаючи проблему інтеграції людей з ампутацією у суспільство, ми з Superhumans розробили відповідний інструмент. Курс “Спілкування без бар’єрів” покликаний допомогти покращити взаємодію та сприяти формуванню інклюзивного суспільства в Україні», — коментує засновниця та СЕО BetterMe, Вікторія Рєпа.
Нагадаємо, «BetterMe: Mental Health» — застосунок для збалансованого та усвідомленого життя з індивідуальним щоденним планом, керованими медитаціями, вправами для дихання, афірмаціями, звуками для сну та цілодобовим доступом до спеціалістів із психічного здоров’я. З початку повномасштабної війни застосунок став безкоштовним для всіх українців, він доступний для завантаження на iOS та Android.
Титульне зображення «BetterMe: Mental Health»