Громадські організації закликають не визначати юридичний статус електронних ЗМІ

18:30,
26 Липня 2012
7191

Громадські організації закликають не визначати юридичний статус електронних ЗМІ

18:30,
26 Липня 2012
7191
Громадські організації закликають не визначати юридичний статус електронних ЗМІ
Проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства до 2020 року хочуть ухвалити в рекордно стислі строки

Громадськість попросила виключити пункт про юридичне визначення статуту електронних ЗМІ зі Стратегії розвитку інформаційного суспільства. Про це йшлося на розширеному засіданні науково-технічної ради Національної програми інформатизації, яке відбулося 26 липня в прес-клубі Кабміну.

 

Учасники засідання обговорили проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства, який має бути представлений уряду до 3 серпня. У той час, коли представники міністерств і відомств наголошували на важливості і необхідності цього документу, громадськість та науковці все ж зробили кілька важливих зауважень щодо змісту. Зокрема Елліна Шнурко-Табакова (Інтернет-асоціація України) попросила виключити з розділу «Основні напрями реалізації стратегії» пункт про визначення юридичного статусу ЗМІ, що створюють виключно електронні інформаційні ресурси, оскільки це загрожує свободі слова.

 

Її пропозицію підтримала Світлана Остапа («Детектор медіа»), яка, крім того, сказала, що в проекті стратегії чомусь не йдеться про впровадження цифрового мовлення. Вона також поцікавилася, чи передбачає заплановане впровадження суспільного мовлення роздержавлення ЗМІ.

 

А Юрій Радченко (Українська асоціація розробників та користувачів вільного/відкритого програмного забезпечення) запропонував узгодити запропоновані в проекті терміни з міжнародними. «Це питання міжнародної взаємодії», - сказав він.

 

Україна в міжнародних рейтингах у сфері розвитку інформаційного суспільства має ввійти в тридцятку провідних країн світу - саме таким може бути один з очікуваних результатів запровадження Стратегії розвитку інформаційного суспільства.

 

Стратегія повинна не тільки підвищити національну конкурентоспроможність за рахунок розвитку людського потенціалу, насамперед у високо інтелектуальних сферах праці, а також розширити експортний потенціал ІКТ-індустрії України.

 

За словами модератора засідання Володимира Семиноженка, якщо Стратегія буде ухвалена протягом місяця, то її пропозиції можуть бути враховані в проекті бюджету на наступний рік.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
хехе
17:31 / 28.07.2012
какое же это СМИ если оно не зарегистрировано? это сайтик просто, а не СМИ. как могут такие люди называться журналистами?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду