У Криму запустять громадський медіапортал

13:54,
23 Вересня 2011
6677

У Криму запустять громадський медіапортал

13:54,
23 Вересня 2011
6677
У Криму запустять громадський медіапортал
Проект стартував у рамках програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження»

Громадська організація ІДЦ «Інтеграція та розвиток» запускає проект «Кримський громадський медіапортал: новітні медіа на службі громадянського суспільства». Про це повідомляє Media Ukraine.

 

Проект стартує у рамках програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження». Його мета - залучення громадськості АР Крим до процесу створення, збору і поширення інформації, яка представляє суспільний інтерес, з метою привернення громадської уваги до широкого кола нагальних проблем кримського суспільства. 


Також у рамках проекту в 6 регіонах АР Крим відбудуться тематичні дискусії за участю представників кримського громадянського суспільства, місцевих НУО, професійних і громадянських журналістів. На цих зустрічах планується обговорити та виявити найбільш актуальні проблемні питання розвитку місцевих громад.Також планується проведення конкурсу серед кримських НУО та кримських професійних та громадянських журналістів на кращий матеріал (із використанням технологій нових медіа) про життя місцевих громад Криму.Найбільш активні учасники проекту та переможці конкурсу отримають можливість взяти участь у триденному заході «Кримська школа громадської журналістики», яка запланована на кінець листопада 2011 року.Для участі у цьому заході на конкурсних засадах будуть відібрані та запрошені лідери кримських громад з різних напрямів діяльності, громадянські та професійні кримські  журналісти, студенти факультетів журналістики останніх курсів навчання тощо. Усього 25 осіб з різних регіонів АР Крим.Школа триватиме 3 дні і буде включати кілька модулів:
- моделі прийняття рішень у галузі соціальної політики;
- громадська думка на радіо та телебаченні;
- політична дискусія в ЗМІ;
- сучасні цифрові технології (нові медіа) - інструмент громадської участі в місцевому самоврядуванні;
- проекти (моделі) громадської журналістики; 
- «мова ворожнечі» - виклики та методи подолання.Сесії проводитимуть фахівці у сфері ЗМІ: 
Андрій Куликов - ведучий програми «Свобода Слова» ICTV; 
Вахтанг Кіпіані - журналіст та блогер; 
Юлія Голоднікова - доцент кафедри міжмовних комунікацій і журналістики ТНУ ім. В. І. Вернадського; 
Олексія Морозлі, Олег Смірнов - представники ІДЦ «Інтеграція та розвиток»; 
Представник Гельсінської фундації з прав людини (Варшава, Польща) Ленур Керімов.Заявки на участь у проекті можна надсилати на e-mail: schamkov@gmail.com або за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Хацко, 13.1, ІДЦ «Інтеграція та розвиток».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду