У Криму відкрився сайт громадянської журналістики

13:01,
2 Жовтня 2010
16623

У Криму відкрився сайт громадянської журналістики

13:01,
2 Жовтня 2010
16623
У Криму відкрився сайт громадянської журналістики

Газета «Первая крымская» за підтримки Internews Network відкрила перший у Криму сайт громадянської журналістики «Глас народа» - glas.1k.com.ua. Про це повідомляє прес-служба видання.

 

Проект спрямований на розвиток громадянської журналістики в Криму, на активну участь аудиторії у збиранні, аналізі та розповсюдженні інформації. Мета порталу - залучити людей до вирішення проблем свого регіону, міста і зробити рішення влади та стан суспільно-політичних проблем предметом суспільного обговорення.

 

Окрім цього проект має на меті перетворити читача зі споживача інформації на активного спостерігача та учасника процесів, які відбуваються в регіоні.

 

На сайті «Глас народа» розміщуватимуться статті, замітки, фото, коментарі. При цьому політичне й тематичне спрямування обиратимуть самі автори, а сам портал буде трибуною для висвітлення різник точок зору.

 

Єдина вимога до матеріалів - вони не повинні розпалювати ворожнечу.

 

Також «Глас народа» в рубриці «Страница молодого журналиста» надасть можливість студентам журфаків публікувати свої матеріали. А рубрика «Третий сектор» подаватиме оголошення, прес-релізи, соціальну рекламу тощо від громадських (недержавних та неполітичних) організацій.

 

Матеріали можна надсилати за адресою: glas@1k.com.ua.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду