Андрій Куликов очолив ГО «Громадське радіо»

Андрій Куликов очолив ГО «Громадське радіо»

16:29,
15 Вересня 2015
3827

Андрій Куликов очолив ГО «Громадське радіо»

16:29,
15 Вересня 2015
3827
Андрій Куликов очолив ГО «Громадське радіо»
Андрій Куликов очолив ГО «Громадське радіо»

14 вересня громадська організація «Громадське радіо» обрала новим головою правління журналіста, теле- та радіоведучого Андрія Куликова. Рішення було прийнято на загальних зборах громадської організації, про що на брифінгу 15 вересня повідомив головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко.

 

«Це абсолютно логічний крок. Думаю, всі, хто стежать за "Громадським радіо", поділяють цю думку. Андрій Куликов завжди казав: "Я просто журналіст". Але ми всі знали, що він не просто журналіст. Ми запропонували, і він погодився стати головою "Громадського радіо". Він пообіцяв приділяти більше уваги "Громадському радіо"», - повідомив пан Лукеренко.

 

На посаді голови правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов замінив Олександра Бузюка, повідомила «Детектор медіа» секретар правління, радіоведуча Ірина Славінська. За її словами, склад правління було розширено з трьох до чотирьох осіб. Заступниками голови правління стали Кирило Лукеренко (він займав цю посаду й раніше) та Олександр Бузюк. Сама пані Славінська залишилася секретарем правління.

 

Олександр Бузюк водночас є директором ТРК «Громадське радіо» - дочірньої структури ГО «Громадське радіо», на яку оформлено ліцензії на мовлення «Громадського радіо».

 

Нагадаємо, що Андрій Куликов також є ведучим суспільно-політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV та членом ГО «Детектор медіа».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Шарлі Гебдонович
17:02 / 15.09.2015
Якщо ліберали настільки лояльні до "Charlie Hebdo", то нехай оцінять таку карикатуру в стилі часопису. Стоїть андрій куликов і каже: "За Свободу Слова - готовий голову покласти". А у витянутій руці тримає голову Георгія Гонгадзе, яку передає кучмі та пінчуку, на чиєму каналі веде ток-шоу "Свобода слова".
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду