Оголошено конкурс на посаду менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров’я» МФ «Відродження»

12:51,
23 Грудня 2010
5308

Оголошено конкурс на посаду менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров’я» МФ «Відродження»

12:51,
23 Грудня 2010
5308
Оголошено конкурс на посаду менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров’я» МФ «Відродження»

Програма «Громадське здоров'я» Міжнародного фонду «Відродження» Фонду Відкритого суспільства оголошують конкурс на заміщення посади  менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров'я».

 

Міжнародний фонд «Відродження» входить до мережі Фондів Відкритого суспільства, заснованої фінансистом і філантропом Джорджем Соросом, і є благодійною організацією, що має на меті фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

 

Вимоги до кандидатів:

 

 • Вища освіта у галузі права, громадського здоров'я чи соціальної роботи.
 • Досвід фахової діяльності у галузі прав людини та громадського здоров'я (не менше 5-ьох років); обов'язковий фаховий досвід у галузі прав людини.
 • Досвід у сфері стратегічних справ, документування справ у сфері прав людини, адвокації, правових реформ та/або надання юридичних послуг.
 • Відмінні навички розмовного та письмового спілкування українською та англійською мовами. Підтверджені навички публічних виступів, підготовки та проведення презентацій, проведення досліджень, підготовка матеріалів для публікацій (написання та редагування).
 • Спроможність перетворити програмний досвід на адвокаційні послання.
 • Дипломатичні здібності, здатність слухати й впевнено та ефективно спілкуватися із представниками різноманітних культур, соціально-вразливих спільнот, а також із урядовими посадовими особами.
 • Спроможність ефективно працювати та виконувати різноманітні задачі як незалежно, так і в команді. Спроможність працювати і в національній, і міжнародній командах.
 • Навички програмного та грантового менеджменту, включаючи стратегічне планування, планування діяльності програми, моніторингу та оцінки.
 • Упевнені організаційні та менеджерські навички, ретельність та увага до деталей.
 • Толерантне, неупереджене ставлення до представників вразливих груп населення.
 • Особливо бажане знання наступних проблем: права ЛЖВС, СІН, паліативних пацієнтів, ув'язнених, рома, ЖКС та ЛГБТ.

 

Менеджер Ініціативи «Право та громадське здоров'я» працюватиме у двох командах: програми «Громадське здоров'я» МФВ та Ініціативи «Право та громадське здоров'я» (LAHI) програми «Громадське здоров'я» мережі Фондів Відкритого суспільства, що знаходиться у Нью-Йорку (США). 

 

Посадові обов'язки включатимуть:

 

 • Розробку і впровадження стратегії шляхом визначення можливостей для просування прав людини у галузі охорони здоров'я в Україні, які відкриваються перед МФВ та LAHI, у тому числі за допомогою моніторингу змін у цій сфері, пропонуючи грантові та операційні стратегії, спрямовані на досягнення таких змін, постійної оцінки існуючого портфоліо, а також готуючи та захищаючи стратегічні документи.
 • Забезпечення спільної підготовки та виконання бюджету та робочого плану МФВ і LAHI, підтримку постійного зв'язку зі співробітниками LAHI у Нью-Йорку, проводячи регулярні конференційні дзвінки, визначаючи можливості для співпраці колег з МФВ та LAHI, а також забезпечуючи виконання усіх елементів робочого плану.
 • Нагляд за портфоліо грантів, наданим організаціям, що працюють у галузі прав людини та права у галузі охорони здоров'я в Україні.
 • Визначення можливостей адвокації щодо прав людини у галузі охорони здоров'я та розробку стратегій використання таких можливостей.
 • Налагодження співпраці з правозахисними організаціями, об'єднаннями пацієнтів та медичними працівниками у різних регіонах України з метою адвокації та просування, на національному рівні, реформи в галузі охорони здоров'я та законодавчого закріплення прав пацієнтів.
 • Надання експертної та технічної підтримки неурядовим організаціям, що працюють у галузі захисту прав пацієнтів у розробці власних стратегій, пошуку партнерів, презентації проектної діяльності.

 

Детальнішу інформацію можна знайти за адресою http://www.irf.ua/ua/programs/health та на порталі щодо прав пацієнта, який підтримується МФВ - http://www.healthrights.in/

 

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV, дві рекомендації та супроводжувальний лист (українською та англійською мовами) не пізніше 14 січня 2011 р. із позначкою «На конкурс по заміщенню посади менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров'я» Христині Басілії на адресу basylia@irf.kiev.ua. По телефону консультації не надаватимуться.

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду