До 22 червня – реєстрація на презентацію Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
До 22 червня – реєстрація на презентацію Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні
Карта правових реформ для громадянського суспільства — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр. Карта правових реформ має бути покладена в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
Карта правових реформ стала напрацюванням понад 150 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України, які з березня по червень 2020 року вкладали свої знання, досвід і бачення, щоб спільно розробити візію для розвитку громадянського суспільства на наступні роки. До розробки документу у рамках надання консультацій також долучалися представники міжнародних організацій та органів державної влади.
Захід відбудеться 24 червня 2020 року (середа) з 10:00 до 12:00 онлайн на платформі Zoom з трансляцією у Facebook та Youtubе. Подія буде відбуватись на платформі Zoom-webinar. Робоча мова заходу – українська. Також буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову. Реєстрація учасників на Zoom-платформі триватиме з 9:40 до 10:00.
До участі у заході запрошуються всі бажаючі представники громадських, благодійних об’єднань та міжнародних організацій, органів державної влади, а також інші експерти та фахівці аналітичних центрів і інститутів громадянського суспільства, які зацікавлені в покращенні правового середовища для громадського сектору.
Для участі необхідно зареєструватися до 22 червня 2020 року (включно).
Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на Zoom та детальну програму заходу.
З додатковими запитаннями слід звертатися до Валерії Дідик, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ, v.didyk@cedem.org.ua.
Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).