«Вікно Відновлення» запустило сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для учасників медіамережі

«Вікно Відновлення» запустило сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для учасників медіамережі

15:00,
31 Березня 2025
677

«Вікно Відновлення» запустило сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для учасників медіамережі

15:00,
31 Березня 2025
677
«Вікно Відновлення» запустило сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для учасників медіамережі
«Вікно Відновлення» запустило сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для учасників медіамережі
Серед уже запропонованих послуг — фахові консультації та коментарі, оренда звукової техніки, будівельних матеріалів тощо.

Мережа медійних і громадських організацій та аналітичних центрів «Вікно Відновлення» запустила сервіс безплатної взаємодопомоги «Один одному» для організацій — учасниць об’єднання. Про це повідомила пресслужба мережі.

Сторінка на агрегаторі «Вікна Відновлення» — це «підвішена дошка» продуктів, сервісів, консультацій тощо. Той, хто має змогу, ділиться своєю експертизою чи то обладнанням, а той, хто має таку потребу, безплатно користується запропонованою можливістю.

Серед послуг на сайті вже пропонують фахові консультації та коментарі, оренду звукової техніки, будівельних матеріалів тощо. Картка кожної послуги містить її опис, місто, періодичність та інші умови отримання, якщо вони є.

Послугами сервісу після реєстрації можуть скористатися лише партнери мережі. За словами керівника партнерств «Вікна Відновлення» Романа Даніленкова, зовнішні користувачі теж можуть бачити оголошення, однак контактні дані їм не доступні. Водночас «підвісити» послугу зможуть організації чи люди, які не є партнерами мережі, але мають ресурси на підтримку.

«Кожен, хто підвішує послугу, залишає за собою право відмовляти без пояснення причин. Юридично відрегулювати цей ризик складно, але наша ініціатива — про довіру і підтримку саме в партнерському колі», — додав Роман Даніленков.

«На створення ініціативи нас наштовхнули самі учасники мережі — одна організація запитала, чи нам не потрібні меблі, інша проактивно запропонувала можливість скористатися їхнім приміщенням за потреби, розуміючи, що багато медійників та ГО опинились у складному становищі через раптове скорочення грантового фінансування», — розповіла координаторка «Вікна Відновлення» Анастасія Руденко.

За словами Руденко, розвиток ініціативи залежить саме від учасників. Зі свого боку команда «Вікна Відновлення» докладе максимум зусиль, щоб сервіс був помічним і запрацював у майбутньому як масштабний механізм допомоги.

Нагадаємо, медіамережа «Вікно Відновлення» (UA Recovery Window Media Network) розпочала роботу 22 січня 2024 року. Її співзасновниками стали сім організацій: «Східний Варіант» (Донеччина та Луганщина), «МОСТ» (Херсонщина), «Накипіло» (Харківщина), «Інтент» (Одещина, Миколаївщина), всеукраїнське медіа рішень «Рубрика», аналітичний центр «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», аналітична платформа VoxUkraine.

Метою «Вікна Відновлення» є якісно й прозоро розповідати про відновлення всіх постраждалих регіонів на єдиній платформі. Учасники мережі створюватимуть розслідування, репортажі, аналітичні та пояснювальні матеріали про відбудову. Весь цей контент вони агрегуватимуть на онлайн-платформі мережі.

За рік роботи «Вікно Відновлення» разом з партнерами опублікувало 842 репортажі, історії, аналітики, розслідування та експлейнери про відновлення, які прочитали 24 мільйони людей у соцмережах, на сайтах та інших платформах. Мережа також надала редакціям 92 субгранти на вироблення контенту, а також у співпраці з медійниками на гонорарних засадах на власній і партнерських платформах опублікувала понад 150 матеріалів. 

Долучитися до медіамережі та працювати над прозорістю відновлення України разом з іншими учасниками можна, заповнивши форму на сайті «Вікна Відновлення».  

Фото: «Вікно Відновлення»

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду