14 — 15 вересня — ІІІ Форум правових реформ для громадянського суспільства
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
14 — 15 вересня — ІІІ Форум правових реформ для громадянського суспільства
ІІІ Форум правових реформ для громадянського суспільства відбудеться в Києві офлайн і онлайн, повідомив преслелізом організатор події — команда проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» організацій ІСАР «Єднання», Український незалежний центр політичних досліджень і Центр демократії та верховенства права. Програма форуму оновлюється і доступна за посиланням. Зареєструватися можна до 8 вересня тут.
Цьогорічний Форум має на меті:
- презентувати та обговорити успіхи, перемоги та виклики у втіленні в законодавстві України положень Карти правових реформ для громадянського суспільства;
- презентувати оновлений Розділ 5 Карти правових реформ «Розвиток волонтерської діяльності»;
- напрацювати рекомендації для подальшого оновлення Карти правових реформ для громадянського суспільства;
- сформувати завдання для ОГС та влади щодо відновлення та відбудови України;
- визначити пріоритети для покращення правового середовища діяльності ОГС.
Місце проведення та посилання на відеотрансляцію повідомлять зареєстрованим учасникам/цям. Повідомляється, що захід організовують із дотриманням обмежень воєнного стану та вимог безпеки. Робочі мови заходу – українська та англійська (забезпечується синхронний переклад).
Зазначається, що захід проведуть з нагоди третьої річниці презентації Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні та Тижня громадянського суспільства України.
Нагадаємо, Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні — це аналітичний, візійний та полісі-документ. Це бачення громадського сектора щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021–2025 рр. Започаткували процес ІСАР «Єднання» у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) у рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України». У розробку документа з березня по серпень 2020 року залучено більше 200 експертів/ок із понад 150 організацій.
30 вересня 2020 року презентували фінальний варіант Карти правових реформ для громадянського суспільства — 8 тематичних розділів на 160 сторінках. Експерти запропонували рішення 91 проблем, які у своїй щоденній діяльності відчувають громадські та благодійні організації, а також активісти. За рік, у червні 2021 року, «Детектор медіа» розповів, які проблеми на шляху розв'язання, а які нові виклики постали перед сектором.