Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
До 1 червня – набір на програму Media Emergency Fund
Фінансову підтримку зможуть отримати регіональні й національні медіа. У рамках цього відбору буде профінансовано до 80-ти матеріалів. Заявником має бути незалежне медіа будь-якої організаційно-правової форми медіа в особі головного редактора або уповноваженого представника.
Фонд підтримає виготовлення серій із 4-8 журналістських матеріалів у напрямку solutions journalism, спрямованих на підвищення громадської солідарності та активності. Цей напрямок передбачає, що матеріали мають не лише піднімати актуальні соціальні проблеми, а й демонструвати успішні приклади їхнього вирішення.
Жанри/формати: репортаж, аналітичний текст, подкаст, відеоісторія, інтерв’ю, мультимедійна історія тощо. Заявки на новинні формати, колонки, персональні блоги не підтримуватимуться.
Фокус журналістських матеріалів:
- історій успіху громадських ініціатив та об’єднань у вирішенні соціальних питань;
- історій солідаризації локальних громад;
- розповіді про соціально спрямовані ініціативи підприємств та компаній, котрі мають значний вплив на локальні спільноти;
- практичні кейси, що демонструють ефективні кроки для подолання наслідків кризи для бізнесу та суспільства;
- способи подолання психологічних і соціальних проблем;
- приклади конструктивної взаємодії між громадянами і тими, хто професійно виконує свої обов’язки в кризових умовах (медики, поліція, водії громадського транспорту, представники торгових мереж, держслужбовці тощо).
Редакції та виконавці нестимуть особисту відповідальність за якість опублікованих матеріалів, а також за дотримання етичних норм та професійних стандартів. Організатори залишають за собою право відмовити в оплаті матеріалів, які міститимуть грубі порушення журналістських стандартів, якщо це буде підтверджено експертизою.
У Фонді закладена фіксована оплата – 2 тисячі гривень за матеріал. Тобто сума допомоги, яку може отримати редакція, складає від 8-ми тисяч гривень за 4 матеріали до 16-ти тисяч гривень за 8 матеріалів.
Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити заявку до 1 червня 2020 року. Вона повинна містити обґрунтовану тематично та форматно серію матеріалів. Тривалість створення та публікації контенту – до восьми тижнів.
Контакти: менеджерка проєкту Оксана Лазаренко oksana.lmf@gmail.com.
Програма Media Emergency Fund реалізується за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Посольства Чеської Республіки в Україні. Медійна спільнота — донори, громадські організації та фонди, які також хочуть долучитися до підтримки #медіа_здорової_людини, можуть зголошуватись на info@lvivmediaforum.com.