15-17 квітня – курс «Коронарне мислення: як медіа виживати онлайн»

15:40,
9 Квітня 2020
1453

15-17 квітня – курс «Коронарне мислення: як медіа виживати онлайн»

15:40,
9 Квітня 2020
1453
15-17 квітня – курс «Коронарне мислення: як медіа виживати онлайн»
Центр демократії та верховенства права 15, 16 та 17 квітня проведе міні-курс для українських медіа «Коронарне мислення: як медіа виживати онлайн».

Онлайн-лекції розраховані на журналістів та редакторів онлайн-медіа, комунікаційників громадських організацій та блогерів.

«Через епідемію коронавірусу а роботу в умовах карантину українським медіа довелося змінити звичний режим роботи і зіткнутися з проблемами – однак деякі медіа вже знайшли вихід і успішно працюють у нових форматах», – йдеться в повідомленні.

У рамках міні-курсі редактори, журналісти та професійні аналітики у 30-хвилинних лекціях розкажуть, як змінюються медіа та їхні читачі, а ще – поділяться успішними прийомами роботи під час пандемії COVID-19 т. Зокрема – якими стають соцмережі, як у кризовий період працювати з новинами, журналістикою даних та аналітичними текстами.

Викладачами міні-курсу стануть:

  • Альона Романюк, редакторка проєкту «По той бік новин»;
  • Анастасія Іванцова, аналітикиня VoxCheck;
  • Євген Спірін, головний редактор Бабель;
  • Марина Отт, аналітикиня VoxUkraine, лідерка проекту DataVox;
  • Олександра Койдель, Вільний університет Берліну, Київська Школа Економіки;
  • Аліса Юрченко, редакторка BIHUS.info.

Реєстрація за посиланням. Підтвердження участі та інформацію для долучення до відеоконференції організатори надішлють до 14 квітня зареєстрованим учасникам.

Міні-курс пройде на онлайн-платформі Zoom у реальному часі. Учасники зможуть ставити питання та дискутувати з лекторами. Надалі відео лекцій буде доступне у Youtube-каналі Центру демократії та верховенства права.

Розклад лекцій

15 квітня: як змінились правила гри

16:15 – вітальне слово директора ЦЕДЕМ Тараса Шевченка.

16:30 – як змінились соцмережі в період пандемії: фактчекінг, фейки і не тільки. Розповімо, як змінилася поведінка користувачів Facebook, Telegram та робота самих соцмереж – Альона Романюк.

17:15 – коронавірус, критичне мислення та джерела перевірок. . У цій лекції відповімо на питання: як медіа працювати з масовою панікою серед громадян – Анастасія Іванцова.

16 квітня: а що з контентом

16:15 – новини під час пандемії. Будемо говорити про те, як новинарям інформувати читачів про останні події і водночас дотримуватися балансу – Євген Спірін.

17:25 – чи журналістські розслідування в кризі? Як змінились формати та як збирати аудиторію - пояснимо на актуальних кейсах – Аліса Юрченко.

17 квітня: всім аналітика

15:45 – як писати переконливо: структура аргументу та елементів тексту. Розповімо, як переконати аудиторію дочитати ваш лонгрід до кінця – Олександра Койдель.

16:30 – журналістика даних: як українське онлайн-видання будує свої дослідження – Марина Отт.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду