До кінця року стануть відомі імена нових гіперлокальних кореспондентів Суспільного

17:07,
22 Грудня 2023
224

До кінця року стануть відомі імена нових гіперлокальних кореспондентів Суспільного

17:07,
22 Грудня 2023
224
До кінця року стануть відомі імена нових гіперлокальних кореспондентів Суспільного
До кінця грудня стане відомо, хто працюватиме гіперлокальними кореспондентами для Суспільне Рівне, Суспільне Черкаси, Суспільне Одеса, Суспільне Дніпро та Суспільне Полтава.

Про це повідомляє Суспільне. Наразі для кандидатів на ці посади завершується навчання мультимедійної журналістики, далі — відбір та працевлаштування кореспондентів, їхня співпраця з місцевими командами та підготовка новин й історій про свою громаду для різних платформ Суспільного. 

19-20 грудня на дводенну підсумкову зустріч до Львова приїхали журналісти Суспільного, які восени були залучені до поїздок громадами Рівненської, Одеської, Черкаської, Полтавської та Дніпропетровської областей, і невдовзі куруватимуть тамтешніх гіперлокальних кореспондентів. 

«Ми зрозуміли, з якими проблемами зіштовхнулися команди при підготовці зустрічей у громадах під час пошуку кандидатів у кореспонденти. Це важливо для розуміння і врахування цих моментів у наших майбутніх проєктах, зокрема із розбудови гіперлокальної мережі», — сказала Євгенія Гайфер, керівниця напряму проєкту із розбудови гіперлокальної мережі Суспільного.

Команда обговорила якісні та кількісні завдання майбутніх кореспондентів у громадах, формат та умови їхньої роботи, зокрема на техніці, яку вони отримають, а також індивідуальні додаткові навчання після працевлаштування. 

«Очікуємо, що гіперлокальні кореспонденти Суспільного стануть тими, хто розвиватиме незалежну журналістику у своїх громадах. Передусім це — робота за стандартами, висвітлення життя свого міста таким, яким воно насправді є», — сказав Артем Шелковий, генпродюсер регіонального мовлення Суспільного.

На початку 2024 року всі гіперлокальні кореспонденти на тиждень поїдуть у відрядження до обласних центрів їхніх регіонів — в офіси філій Суспільного. Там вони опановуватимуть практичні навички журналістської професії: спостерігатимуть за роботою редакції, їздитимуть на зйомки, готуватимуть матеріали для різних платформ та монтуватимуть.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення прагне розповідати більше історій з громад України і для цього розбудовує гіперлокальну мережу кореспондентів у віддалених від обласних центрів містах та селах. У жовтні-листопаді 2023 року команда відвідала 32 громади, проїхавши понад 6000 кілометрів п'ятьма областями України за три тижні. Зустрічі проводили у бібліотеках чи будинках культури. Знайомитися з командою Суспільного прийшли майже 1300 жителів та жительок громад, а на навчання з мультимедійної журналістики зареєструвалися 250 людей. 

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду