cs.detector.media
07.09.2021 13:16
16 – 17 вересня — Форум правових реформ для громадянського суспільства
16 – 17 вересня — Форум правових реформ для громадянського суспільства
Захід відбудеться в комбінованому форматі: офлайн з можливістю переглянути онлайн.

Організації-співавтори «Карти правових реформ для громадянського суспільства», презентованої в 2020 році, підіб'ють підсумки щодо виконаних пунктів і усунутих небезпек для громадського сектора із правового середовища. Також у планах спільно напрацювати оновлення «Карти».  

Попередня програма події доступна за посиланням.

Для участі онлайн і офлайн організатори просять зареєструватися за лінком. До офлайн участі запросили співавторів(ок) «Карти», учасників(ць) Платформи за правові реформи для ОГС та інших представників(ць) організацій, що займаються адвокацією правових реформ для сектору.

Трансляція Форуму відбудеться на Facebook-сторінках події, «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» і «Карти правових реформ для громадянського суспільства».

Робоча мова події українська, організатори забезпечать синхронний переклад на англійську та жестову.

Форум правових реформ для громадянського суспільства відбувається в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», яку реалізує ІСАР «Єднання» у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

cs.detector.media
DMCA.com Protection Status