cs.detector.media
07.07.2020 12:59
Карту правових реформ для громадянського суспільства обговорять у регіонах (графік)
Карту правових реформ для громадянського суспільства обговорять у регіонах (графік)
Упродовж липня відбудуться шість онлайн-зустрічей.

Охочих обговорити пропозиції для реформ правового поля громадського сектору запрошують з 10:30 до 12:00 на платформу Zoom відповідно до графіку — повідомляє Центр демократії та верховенства права.

Графік зустрічей:

Реєстрація на регіональні обговорення за посиланням.  

Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні — це аналітичний, візійний та полісі-документ. Це бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021–2025 рр. У створенні Карти взяли участь більше сотні ГО країни.

Відповідно до описаної проблематики, Карта правових реформ має 8 розділів. Це питання реєстрації ГО, волонтерської діяльності, соціального підприємництва та надання соцпослуг, фінансування й оподаткування громадських об'єднань, співпраці громадськості з владою, а також безпеки активістів.

Публічно Карту презентували 24 червня 2020 року в Києві. Організатори анонсували регіональні обговорення, внесення правок на липень. У вересні в планах узагальнити фінальний варіант документу та спільно займатися промоцією Карти. Очікуваний результат — внесення описаних у Карті рішень в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

cs.detector.media
DMCA.com Protection Status