Cedos запустив другий сезон подкасту «Ринок вирішить?»

Cedos запустив другий сезон подкасту «Ринок вирішить?»

14:56,
14 Травня 2021
747

Cedos запустив другий сезон подкасту «Ринок вирішить?»

14:56,
14 Травня 2021
747
Cedos запустив другий сезон подкасту «Ринок вирішить?»
Cedos запустив другий сезон подкасту «Ринок вирішить?»
Він присвячений міським питанням і розповість, чому вони завжди політичні і як майбутнє міст залежить від тих, хто ухвалює рішення.

Гостями другого сезону подкасту про урбаністику «Ринок вирішить?» стануть представниці й представники громадських організацій, аналітичних центрів, низових ініціатив, повідомили 14 травня на фейсбук-сторінці аналітичного центру Cedos (ГО «Центр дослідження суспільства»).

«Наш перший епізод – про те, як живе Білорусь. Точніше, як живуть білоруські міста, які ділять з українськими пострадянське минуле. Як корупція і непрозорість впливають на розвиток пострадянських міст, і що з цим робити? Як білоруські містянки й містяни долучаються до творення змін на локальному і державному рівні? Як розвивається урбаністична освіта в Україні та Білорусі? Що є перешкодою для розбудови комфортних, безпечних, сталих міст? А ще розповімо, як боротися з високими бордюрами, чому сварки дворами призводять до партисипації, і що буде з містами після завтра», — написали в аналітичному центрі.

Подкаст доступний на платформах Anchor, Apple Podcasts і Google podcasts. Зазначається, що подкаст виходить у рамках Українського урбаністичного форуму «Після завтра», який організовує Cedos за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.

Нагадаємо, Cedos запустив подкаст про урбаністику «Ринок вирішить?» у вересні 2020 року. 

Опитування Фонду «Демократичні ініціативи» показало, що близько 40% українців не чули про діяльність незалежних аналітичних центрів в Україні. Згідно з дослідженням 2020 року, найупізнаванішим серед think tanks є Центр Разумкова.

Зображення Cedos

Читайте також
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду