29 квітня — серія майстерень з безпеки активістів, правозахисників і волонтерів

29 квітня — серія майстерень з безпеки активістів, правозахисників і волонтерів

12:21,
25 Квітня 2022
705

29 квітня — серія майстерень з безпеки активістів, правозахисників і волонтерів

12:21,
25 Квітня 2022
705
29 квітня — серія майстерень з безпеки активістів, правозахисників і волонтерів
29 квітня — серія майстерень з безпеки активістів, правозахисників і волонтерів
Майстерні присвячені темам фізичної, психологічної та цифрової безпеки, адже в умовах війни від цього залежать шанси вижити та зберегти змогу працювати.

У рамках міжнародної конференції «Наслідки війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства» відбудеться серія майстерень з безпеки для громадських активістів, волонтерів та правозахисників. Формат включатиме онлайн роботу з фаховими тренерками, надання знань та вмінь, які можна застосувати у житті. Майстерню організовує Центр демократії та верховенства права.

Тематика та посилання на реєстрацію:

Кібербезпека. Захист цифрового простору: месенджери, сайти, соцмережі, дані на флешках чи гаджетах, безпечно передавати фото та відео. Підготовка пристроїв до перевірок на ворожих блокпостах та ситуації, коли їх вилучають. Тренерки: Аліна Елєвтєрова, консультантка з цифрової безпеки «Лабораторії цифрової безпеки», Мар’яна Яцишин, комунікаційниця та консультантка цифрової безпеки, SAFETAG аудиторка. Для участі необхідно: до 18:00 (за київським часом) 27 квітня заповнити форму

Психологічна безпека. Як виявити емоційне вигорання, самостійно йому протидіяти, помітити та запобігти «комплексу провини вцілілого», який виникає у людей, що перебувають у безпеці. Робота з першими ознаками посттравматичного синдрому. Тренерка — Олена Ковальчук, психологиня, викладачка, бізнес-тренерка, сертифікована HR-консультантка та коуч, членкиня Української Спілки та Транзактних Аналітиків (УСТА) та Української спілки психотерапевтів (УСП). Для участі необхідно до 18:00 (за київським часом) 27 квітня заповнити форму

Фізична безпека. Як виявляти та запобігати ризикам у зоні бойових дій, як-то загроза потрапити у полон чи бути депортованими. Тренерка надасть алгоритми поведінки в таких умовах або під час виїзду на безпечну територію. Тренерка — Анна Литвинова, громадська активістка, правозахисниця, юристка, тренерка, експертка з питань безпеки організацій громадянського суспільства, спеціалістка з безпеки організації мирних зібрань та заходів, а також з питань особистої безпеки громадських активістів. Для участі необхідно: до 18:00 (за київським часом) 27 квітня заповнити форму.

Заходи відбудуться онлайн на платформі Zoom з трансляцією на фейсбук-сторінці Центру демократії та верховенства права. 

У разі виникнення додаткових питань та уточнень, можна звернутися до Олександри Мельник o.melnyk@cedem.org.ua.

27—29 квітня 2022 року в м. Варшава (Республіка Польща) відбудеться міжнародна конференція «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства».

Міжнародна конференція проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР Єднання, Україна) та Фундацією розвитку системи освіти (FRSE, Польща) за фінансової підтримки Посольства США в Україні та Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проєкт Німецького фонду Маршалла. Партнери конференції: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Європейський Союз у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Співтворці міжнародної конференції: громадська спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»; коаліція з документування воєнних злочинів «Україна. П’ята ранку»; міжнародний фонд «Відродження»; Український Жіночий Фонд в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» за підтримки уряду Канади; Український Інститут; Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ); «Інтерньюз»; ГО «Ефективні комунікації». 

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду